Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Kelionė į vakarus - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Last · 2020-07-06 00:02:49
Nebent ;) >>Toliau...
Last · 2020-07-06 00:02:27
Ne ne, juokauju, su Mindauginėm >>Toliau...
Last · 2020-07-06 00:02:03
Su bučinių diena :) >>Toliau...
Han · 2020-06-21 19:30:38
Ačiū už fainą komentarą! :) >>Toliau...
AnoDS · 2020-06-14 11:32:40
Man didžiausią įtaką turėjęs narys. Įdomu buvo sekti... >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Kelionė į vakarus

    

Ši istorija prasideda septintame amžiuje prieš Kristų, kai vienas Kinijos vienuolis Tang Seng buvo išsiųstas imperatoriaus (jo brolio) į Indiją, kad paimtų ir parneštų Budistų biblijas. Kai išvyksta, jis tampa visokiausių pavojų auka ir patiria daugybę nuotykių, apie kuriuos net pagalvojęs nebūtų. Praėjo daug laiko nuo išvykimo iš Kinijos. Pagaliau jis grįžo su Budistų biblijomis, bet jos buvo bevertės, palyginus su tais nuotykiais kuriuos jis patyrė. Šis pasakojimas nėra tikras, bet jis yra paremtas šio vienuolio, kuris keliavo iš Kinijos į Indiją kažkur apie septyniolika metų. Kelionė į vakarus yra papildyta nuotykiais, tikrais jausmais, mirtinai pavojais ir visokiausiomis neįtikėtinomis vietomis. Kelionė į vakarus sulaukė labai daug dėmesio ir tapo mėgstamiausia Kinijoje.

 

Akira Toriyama labai susidomėjo šiuo pasakojimu ir nutarė sukurti Dragon ball mangą remiantis „Kelionė į vakarus“. Šioje istorijoje pagrindinis veikėjas yra Beždžionė, pagal jį Akira sukūrė Goką. Dabar viską paiškina, kodėl Gokas virsdavo beždžione ir kodėl turėjo uodegą. Beždžionė taip pat turėjo tokią pat lazdelę ir debesį kokius turi ir Gokas. Jie yra labai panašūs, bet jų charakteris žymiai skiriasi. Gokas yra padauža, geros širdies ir geras vaikas. Beždžionė yra valdingas, protingas, apgaulingas, išpuikęs. Turėdamas labai didelę jėgą, jis užpuolė „Dangaus karalystę“ ir pasivadino „Dangaus karaliumi“. Beždžionė pasak šios istorijos nėra blogas, tiesiog jis labai valdingas. Kas priešinasi „Dangaus karalystei“, tas yra nubaudžiamas. Taigi, paliko beždžionę kalnuose be maisto ir vandens. Išgyvenęs jis penkis šimtus metų kalnuose įkalintas, gauna progą pasitaisyti. Jis gauna užduotį – turi palydėti Budistų kunigą Sanzang, kuris turi pargabenti raštus. Kelionėje, jie sutinka daug pavojingų asmenų, kuriuos labai lengvai užmuša Sanzang saugotojas – Beždžionė. Laikui bėgant, Beždžionė pradeda tramdyti blogį, kuris gyvena jo kūne. Gokas irgi kažką panašaus turi.

Dragon ball ir „Kelionė į vakarus“ turi dar keletą panašumų:

Abiejuose siužetuose yra Karalius Jemeras. Jemeras yra vienas iš daugelio pragaro karalių, kurio pareigos – nuteisti mirusiuosius. Akiros kūrinyje, jis yra dangaus ir pragaro valdovas.

Tikriausiai visi atsimena, kad buvo tokia vieta, kai degė piktojo Jaučio (Ox King) pilis. Taigi, labai panaši vieta buvo ir „Kelionėje į vakarus“, tik veikėjas buvo „Hermit Ox“. Abu ant galvos nešioja tokį pat šalmą – su ragais.

Sanzang galima sakyti yra toks pat vaidmuo kaip ir Bulmos. Bet, kad jų charakteris ir išvaizda tokia pati, tai to mes tikrai negalėtumėme pasakyti. Bet juk Bulmos ir Sanzang lydėtojai yra labai panašūs. Kaip Bulma sutaria su Goku, taip ir Sanzang sutaria su Beždžione. Vieną kartą, Sanzang pagrobė visas būrys demonų ir norėjo suryti vienuolį, kad įgautų visišką nemirtingumą. Labai panašus į demonus yra taipogi Pilafas. Jų, kaip valdoviški bruožai yra labai žiaurūs, taigi, jie yra nelabai gerbiami ir mylimi.

Vėliau pasirodo Kiaulė kuris terorizuoja mažą kaimelį pasivertęs milžinu. Be jokių abejonių galime pasakyti, kad tai Ulongas. Abi šios kiaulės mėgsta pajuokauti ir per juos visiem vien problemos. Abu gali pavirsti bet kokiu asmeniu, šitaip jie gali padėti savo draugams ir kitiems. Kiaulė iš „Kelionė į vakarus“ yra daug stipresnis už Ulongą, taigi, jis įvėlęs į bėdą, gali iš jos ir ištraukti.

Demonų sąrašas:

*Juodasis Lokys

*Geltonasis vėjas

*Zhen Juanis - Šventasis Vyras (jis nėra velnias, bet didvyris, kuris buvo suerzintas tų sekėjų, kurie pavogė jo brangius nemirtingus vaisius)

*Baltasis Kaulas

*Geltonasis drabužis

*Auksinis ragas ir Sidabrinis ragas

*Raudonasis berniukas – Šventas karaliaus kūdikis

Ir dar apie dvidešimt.

Komentarai

#1
avataras
Kakarotossj
Namekas
· 2013-01-23 15:36:31
Pagaliau šis tas naujesnio. Puiku. +5

#2
avataras
LNX
Sajanas
· 2013-01-30 23:05:43
Geras straipsnis, bet panašumų buvo tik pačiame DB, nes Akira iš pradžių norėjo kurti DB iki tos vietos kai surenka visus rutulius, bet jis išpopulerėjo ir..... Žodžiu DBZ buvo visai kas kita :sct:

#3
avataras
owcio123
DBZ fanas
· 2013-02-05 21:06:16
Labas visiems as esu pats didziausias DBZ gerbejas as sita ziuriu nuo 2metu man dabar tik 14m ir turiu daug panu bet man vistkiek vaikistes filmukai neatsibos o dbz tai man kaip realus gyvenimas{visada sita ziuriu). visi kas ira fanai tai jus patys sauniausi

#4
avataras
Shake
Namekas
· 2013-02-05 22:59:35
man dabar tik 14m ir turiu daug panu

man kaip realus gyvenimas

Epic. xD

#5
avataras
daniko
Namekas
· 2013-02-27 23:31:50
Gal pagal šį pasakojimą filmas yra??? ar kas nors panašiai?
Nes mane visai sudomino.

#6
avataras
daniko
Namekas
· 2013-03-03 14:33:08
Gal galima link'ą, nes aš nieko padoraus neradau tik kažkokias pievas neytemą.

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4/5 (80%) (12 balsu)
Forumo temų debesis
kažkodėl nusprendžiau pasireikšt., Manga, Koks dragon ball vertimas jums geriausias Lietuviu ar Anglų?, [INFO] Nominacijos 2016, Mėgstamiausių Anime veikėjų top3, Mixing inžinieriaus darbai, Roko,Metalo dainos., Didysis Diktatorius, Bleed Mep, Kokia tavo kraujo grupė?, ponas setonas jusu nuomone apie ji?, Kiek laiko domitės DBZ?, dar vienas pivot darbas, DBZ [Dubstep] Vegeta AMV short. [HD], VIENAS NAMUOSE
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

ghetsis  
05.07.20 21:01
Dabar puslapis labai apleistas :/ ka pamenu ten ant gala 2019 parasydavo gal kas diena ar dvi kazka daba nk :/ nu

Han  
01.07.20 11:46
Ačiū! :winner:

ghetsis  
30.06.20 16:17
ok pone badasse puslapis perleistas tau

Han  
29.06.20 20:36
Kam tau tų temų dar? Apie Drakonų kovas diskutuosi ar šiaip spaminsi random nesąmones?

ghetsis  
21.06.20 21:20
ta prasme :( facebooke nera ten jokio veiksmo, nera taip kad ten gali sukurti tema apie ketosis ir pns. negali su savo vyruciais pasikalbeti

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas