Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Biografijos - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Biografijos

 


Gokas (Son Gokas, Kakarotas),
Kovos menų išmoko iš savo senelio Son Gohano, kuris Goką rado kalnuose.
Gokas labai stiprus, vikrus, bebaimis. Jis kovoja su visais nesvarbu kiek tai galėtų pakenkti jam ir beveik visada laimi. Kai Sajanai nusileido žemėje, Gokas sužinojo keistą dalyką apie savo praeitį. Jis yra sajanas, vardu Kakarotas. Gokas į žemę buvo išsiųstas kūdikis, kad ten užaugtų ir sunaikintų žemę, bet būdamas kūdikis Gokas susitrenkė galvą ir „persiprogramavo“. Augdamas Gokas tapo labai stipriu kariu, geru, tyros širdies, besikaunančiu už gėrį, Gokas taikus, geras, sąžiningas, mylintis šeimą ir draugus, ištikimas, patikimas, ir narsus. Jeigu jis turi silpnybę, tai yra jo tikėjimas kitais žmonėmis. Jis visada mato kažką gerą žmonėse, ko kiti negali matyti, kartais priešai naudojasi šiuo Goko naiviu tikėjimu (pavyzdžiui Raditas). Gokas mokėsi pas Meistra Roši (Džiną Vėžlį) ir nešiojo jo simbolį, iki tol kol nepradėjo treniruotis pas karalių Kajų, Kajaus simbolį nešiojo ant nugaros, priekyje buvo paliktas Rošio simbolis. Gokas vedė Čičę ir susilaukė dviejų sūnų: (Son) Gohano ir (Son) Goteno.
Kai Selas norėjo susinaikinti, taip sunaikindamas ir žemę Gokas panaudojo staigaus persikėlimo manevrą ir persikėlė su Selu, ir Kajaus planetoje, Gokas žuvo kartu su juo ir Kajus, bet dėja ne Selas. Ir Gokas atsisakė būti prikeltas iš mirusiu, jis nusprendė pasilikti kitame pasaulyje ir treniruotis. Gokas kitame pasaulyje pasiekė antrą ir trečią Super Sajanų lygius.
Vienai dienai Gokas grįžo iš kito pasaulio, dėl žemėje rengiamo kovų menų turnyro. Ir „Supreme“ Kajus jam papasakojo apie Buu su kuriuo jis kausis. Bet pasibaigus vienai Goko dienai jis turės grįžti į mirusiūjų pasaulį. Kaip bebūtų, Gokas nugalėjo Buu ir grįžo į žemę toliau gyventi. Ir Dragon Ball GT dalyje jis pasiekė ketvirtojo Super Sajano lygį.

 

 

Džinas Vėžlys (Meistras Rošis),
Senas ir išmintingas žmogus, mokantis daug kovos menų ir turintis didelę galią ir patirtį. Jau daugelį metų gyveną saloje su savo kompanionu vėžliu. Jo namas taip pat stovi toje saloje, ten dažnai renkasi Gokas su draugais. Rošis keistas, nepavojingas, ir ištvirkęs seniokas, bet negalima sakyt, kad jis nėra puikus karys. Jis treniravo Goką ir Kriliną, kai jie buvo vaikai. Rošis pirmasis išmoko sukaupti ir valdyti savo Ki, to mokė Goką ir Kriliną. Rošis buvo tas kuris išmokė Goką (ir Kriliną) „Ka-me-ha-me-ha“ bangos. Rošis visada varžėsi su Meistru Gerve.

 


Krilinas,
Krilinas vyresnis už Goką vieneriais metais, taip pat yra Goko geriausias draugas. Jis turi šešis taškus ant savo kaktos, tai nedideli randai kuriuos jam išdegino vienuoliai kai jis prisijungė prie jų Orindžino šventykloje. Krilinas pirmą kartą sutiko Goką pirmojoje DragonBall dalyje, kai jie abu atvyko treniruotis pas Džiną Vėžlį. Jie išmoko dirbti kartu ir tapo geriausiais draugais. Krilino mėgstamiausios atakos yra „Destructo Disk“, „Tri-Form“, „Kamehameha“ ir „Solar Flare“. Pirmojoje DragonBall dalyje Krilinas buvo nužudytas vieno iš Pikolo pakaliku, bet vėliau buvo prikeltas Drakono rutuliais. DragonBall Z dalyje Krilinas, Bulma ir Gohanas išskrido į Nameko planetą ieškoti Nameko Drakono rutulių. Vėliau jis gavo galių iš Namekų Senolio ir išgyveno iki tol kol Fryzas jo nesusprogdino. Krilino mirtis pažadino Super Sajaną Goko viduje. Pasibaigus Fryzo sagai Krilinas buvo prikeltas su Nameko drakono rutuliais. Po metų Krilinas vedė 18 kiborgę ir jie susilaukė dukters Maronos. Kažkur tarp Celo sagos pabaigos ir Buu Sagos pradžios Krilinas nusprendė nebesiskusti savo galvos.
Daburos dėka Krilinas buvo paverstas į akmenį keletą epizodų, bet kai Dabura žuvo jis atsigavo. Dar kartą Krilinas buvo miręs Buu sagoje, kai Buu sunaikino žemė. DragonBall GT dalyje Krilino veikėjas neprarado svarbos. Kaip bebūtų Krilinas buvo miręs keturis kartus, visus kartus buvo gražintas į gyvūjų pasaulį Drakono rutuliais. Jis buvo miręs daugiausiai kartų ir patyręs daugiausiai sužalojimų negu koks kitas veikėjas per visas DragonBall dalis. Krilinas niekada nemanė mesti kovos menų, bet suprato, kad niekada neprilygs Super Sajanams, taigi jis net nebandė atakuoti blogūjų drakonų. GT dalyje Krilinas vaizduojamas kaip pakankamai senas žmogus. Kaip bebūtų Krilinas turbūt stipriausias žmogus, bet jis konkuruoja su Jamčiu ir Tenu.

 


Bulma,
Bulma buvo pirmas Goko sutiktas žmogus po jo senelio. Kai Gokas su Bulma susitiko pirmą kartą prie Pauzo kalno, Bulma dar tebuvo paauglė. Gokas kartu su ja keliavo ieškoti Drakono rutulių ir buvo jai tarsi asmens sargybinis. Bulma yra daktaro Brefo dukra, jos tėvas tikras genijus. DragonBall ir iki DragonBall Z pusės Bulma buvo įsižiūrėjusį Jamčį, bet po to ji prarado susidomėjimą juo, nes jis buvo per daug nepastovus. Ir tada susidomėjo Vedžitu todėl, kad jai atrodė, jog jis labai vienišas ir jam reikia kokio nors artimo žmogaus. Bulma su vedžitu susilaukė dviejų vaikų - Trankso ir Bullos. Bulmos fizinė jėga yra kaip paprasto žmogaus , bet jos intelektas yra antžmogiškas ir dėka jo ji išrado daugybę naudingų dalykų, pavyzdžiui, Drakono rutulių radarą. Daugelis iš jos kūrinių yra tokie sudėtingi ,kad kiti ekspertai ir mokslininkai negalėdavo jų suprasti. Bulma Mirai laike taip pat sukūrė laiko mašiną , kuria atvyko Tranksas. Bulma mirė vieną kartą, kai siaubūnas Buu ją pavertė šokoladu.

 


Pikolas Daimao (Karalius Pikolas, Velnias Pikolas),
Pikolas yra blogoji Dievo(Kamio) pusė, jis buvo uždarytas stiklainyje „Mafuba“ technikos. Pilafas jį išleido tikėdamasis jog jis jam padės užvaldyti pasaulį. Bet dėja Pikolas viršijo Pilafo norus. Pikolas paprašė Dievo drakono jaunystės ir tada jį sunaikino. Pikolą nužudė Gokas, bet prieš mirtį jis išspjovė kiaušinį iš kurio atsirado Pikolas jaunėlis(arba tėsiog Pikolas).

 


Pikolas (Velnio Pikolo sūnus, Pikolas Jaunėlis),
Velnio Pikolo sūnus, Pikolas siekė savo tėvo kelio iki DragonBall Z pradžios. Prasidėjus Sajanų sagai Pikolas stojo į gėrio pusę. Gohanas jam padėjo tapti tokiu kokį mes matėme toliau, žinoma taip pat padėjo ir Gokas. Vėliau Pikolas susijungė su Nailu, po to su Dievu tai padarė jį stipresniu kariu. Mes matome jį padedant kovoti su priešais per daug serijų, bet kaip bebūtų Pikolas neprilygsta Super Sajanams.

 


Pilafas (Valdovas Pilafas),
Pilafas norėjo surinkti visus drakono rutulius ir jų pagalba užvaldyti visa pasaulį. Bet Gokas visada jį sustabdydavo prieš nutinkant kam nors bloga. Du Pilafo parankiniai Šu ir Mai nuėjo ilgą kelią norėdami nužudyti Goką, bet jiems nepavyko. DragonBall GT pradžioje juodosios žvaigždės drakono rutulių pagalba Pilafas netyčia panorėjo, kad Gokas taptu vaiku ir vėl.


Korinas,
Šiam protingui katinui maždaug 800 metų, kuris gyvena savo Korino bokšte ir yra kovų menų meistras. Korino bokšte jis gyvena kartu su Jadžirobėjumi ir augina stebuklingas pupas.


Jadžirobėjus,
Jis bailys, bet yra stipresnis už paprasta žmogų. Jis dažniausiai padaro ką nors narsaus paskutinę sekundę(taip buvo per keletą kovų). Jis gyvena Karino bokšte kartu su Karinu augina stebuklingas pupas ir nešiojas jas Gokui ir draugams.

 


Jamčis,
Tai taip pat kaip ir Krilinas senas Goko draugas. Prieš sutinkant Goką Jamčis buvo banditas. Jamčiui visada kompaniją palaikė jo katinas Puaras. Sajanų sagoje Jamčis buvo miręs, žinoma vėliau buvo prikeltas. Jis ir Bulma kažkada buvo kartu, bet Bulma „pabėgo“ pas Vedžitą. Vėliau Jamčis metė kovos menus ir dažnai buvo matomas slampinėjantis Kapsulių Korporacijoje.

 


Puaras,
Pirmojoje DragonBall dalyje jis kartu su Jamčiu kaip komanda apiplėšinėdavo žmones. Puaras turi sugebėjimą pavirsti į ką nors kitą arba ką nors imituoti, jis gali būti kitoje formoje kiek tik nori, bet nuo jo formos jo galia nepasikeičia, jis negali pavirsti į kažką naudingo - degalus ar maistą. Jis lankė formos pakeitimo mokyklą kartu su Ulongu ir visada viską atlikdavo gerai. Puaras yra palyginus silpnas, bet moka skraidyt.

 

 

Ulongas,
Tai formas galintis keisti paršelis, keliaudamas jis prisidėjo prie Goko. Lankė ta pačią formos keitimo mokykla kaip ir Puaras, bet pavogė mergaitės trumpikes, todėl buvo iš jos išmestas. Jis negali būti kitos formos tiek kiek nori, ir po atsivertimo turi pailsėti. Jis nėra stiprus, bet yra ištvirkęs kaip ir senasis Džinas Vėžlys. Vėliau jis visada buvo matomas Vėžlio namuose.

 


Čiautsas,
Jis yra telepatijos meistras, jis gali lengvai suklaidinti žmogų savo telepatinėmis galiomis. Šis balto veido, raudonų skruostų žmogelis yra Tenšinhano kompanionas. Dragon Ball pirmojoje dalyje jis buvo labai stiprus kovotojas. Dragon Ball Z dalyje jis prisikabino Napui prie nugaros ir susisprogdino, bet deja to nepakako, visgi buvo prikeltas. Vėliau Čiautsas nebegalėjo lygintis su Super Sajanais.

 


Čičė,
Ji sutiko Goką pirmojoje Dragon Ball dalyje ir paprašė, kad jis ją vestų, Gokas sutiko, nes manė jog vestuvės koks nors tai valgis, bet vėliau jie susituokė ir Gokas ją pamilo. Su Goku ji susilaikė dviejų sūnų - Gohano ir Goteno. Čičė yra Nelabojo Jaučio duktė. Dažniausiai ji dėl ko nors jaudinasi, ypač dėl Gohano kovų ir mokslų.

 


Tenšinhanas (Tenas),
Vienas iš nedaugelio žmonių, kuris moką valdyti savo Ki. Tenšinhanas turbūt stipriausias kada nors gyvenęs žmogus. Kai Tenas buvo jaunas, treniravosi pas Meistrą Gervę. Tenšinhanas treniravosi tiek kol tapo stipriausiu žemėje(iki Gokas su juo susikovė). Jo praeitis niekada nebuvo rodoma, bet parodoma keletą nuotykių kaip jis tapo geriausiu draugu su čiautsu. Pirmojoje DragonBall dalyje jis kovėsi su Goku, tada jis laimėjo, bet tik todėl, kad jam pasisekė. Tenšinhanas pasiliko su čiautsu, jo geriausiu draugu, kompanionu, artimiausiu sau žmogumi. Jis moka daug judesių, techniką kurias kiti iš jo išmoko, pavyzdžiui: „Solar Flare“, „Tri-Form“. Bet Tenas ne, kaip kiti yra „Tri-Form“ meistras, jis išmoko tą smūgį suderinti su kitom technikomis(Dvyliką akių, Four Tens, ar kažkaip kitaip nežinau kaip pavadinti). Taip pat Tenas yra meistras technikos žinomos kaip „Tri-Beam“, šią techniką jis naudojo norėdamas sustabdyti Celą, kad jis neabsorbuotu C-18. Tai vos nenužudė Tenšinhano.

 


Meistras Gervė,
Gervė visada buvo Rošio varžovas, jiedu buvo gimė varžytis vienas su kitu. Jie konkuruoja visur, kuris geresnis, kurio mokiniai geresni ir t.t. Gervė kartu su Rošiu lankė Mutaito kovos menų mokyklą. Gervė yra jaunesnysis žudiko Taupaipajaus brolis.

 


Taupaipajus,
Samdomas žudikas, gyvenantis dėl pinigų. Pirmojoje DragonBall dalyje jis buvo pasamdytas Kapitono Redo, nužudyti Goką. Kai pirmą kartą jie kovėsi Gokas pralaimėjo. Bet po Karino treniruočių nugalėjo jį. Taupaipajus sugrįžo per kovos menų turnyrą pusiau robotas pusiau žmogus, bet ten jį nugalėjo Tenšinhanas. Taip pat jis buvo rodomas Celo sagoje, jį pasamdė turtingas žmogus, kad jis padėtu apsisaugoti nuo Celo. Gohanas visą tai sustabdė ir kai Taupaipajus suvokė kas Gohano tėvas jis pabėgo.

 


Dievas Drakonas (Šenronas),
Tai svarbiausias drakonas visoje DragonBall trilogijoje. Jis išpildo norus, per metus galima išpildyti vieną norą kai noras pasakomas drakono rutuliai išsibarsto visoje žemės planetoje, ir virsta akmenimis, tik po metų jie atgauna savo pavidalą ir galima vėl prašyti kito noro. Dievas Drakonas buvo sukurtas Dievo(Kamio) ir po to atkurtas Dendžio, dar galingesnis ir galintis išpildyti daugiau norų.

 


Dievas Drakonas (Porunga),
Tai toks pats svarbus drakonas kaip ir Žemės Dievas drakonas Šenronas tik, kad šis Dievas drakonas randasi Nameko planetoje bei baisiau ir galingiau atrodo. Bei yra mandagesnis nei Žemės Dievas Drakonas. Šis Drakonas taipogi išpildo žmogaus norus, bei išsibarsto po savo planetą (šiuo atveju tai po Nameko planetą). Užtat šis Dievas drakonas Porunga turi didesnius privalumus nei Žemės Dievas drakonas Šenronas. Privalumai būtų: 1. Gali prašyti 3 norus. 2. Galima dažniau kartų jį iškviesti.


Napas,
vienas iš išgyvenusių Sajanų po Vedžitos planetos sprogimo. Napas kartu su Vedžitu ir Raditu Fryzo paliepimu naikindavo planetų populiacijas, gyvybę po to jas parduodavo. Po Radito mirties Napas su Vedžitu keliavo į žemę atkeršyti. Ten Napas kovėsi su Pikolu, Tenšinhanu, čiautsu, Krilinu, Gohanu ir visus nugalėjo taip įrodydamas, kad yra puikus karys, kol nepasirodė Gokas ir nugalėjo jį vienu smūgiu. Po to Vedžitas jį nužudė, nes manė jog jis nieko vertas jei negali nukauti Goko.

 


Aiškiaregė Baba,
Baba yra vyresnioji Rošio sesuo. Ji turi neįprastų galių, per krištolo rutulį gali matyti betkokią vietą žemėje, arba net ateitį. Taip pat ji gali nukeliauti į kitą pasaulį ir iš jo grįžti nemirdama. Dažnai ji žmonėm pasako kur yra jų pamesti daiktai, bet jie turi turėti daug pinigų, kad tai sužinotų, o jei neturi tada jie priversti kautis su jos kariais. Taip pat ji padėjo Gokui grįžti vienai dienai į gyvūjų pasaulį.

 


Vedžitas,
Karaliaus Vedžito sūnus, pradžioje buvo rodomas, kaip blogiukas, bet kai sužino jog Fryzas nužudė jo tėvą, jis norėjo surinkti Nameko drakono rutulius ir tapti nemirtingu. Šis Vedžito noras taip ir neišsipildė, bet jis daug padėjo sunaikinant Fryzą, vėliau jis žuvo nuo Fryzo rankos, bet tik tada kai Fryzas buvo paskutinės formos. Vėliau jis buvo prikeltas ir pamatė Goko ir Fryzo kovos pabaigą (ne galutinę), pamatė jog Gokas tapo Super Sajanu ir yra už jį daug stipresnis. Vedžito išdidumas neleido jam pasiduodi ir jis nenustojo treniruotis. Po Fryzo sunaikinimo Vedžitas laukė kol Gokas grįš į žemę ir po truputį tapo geru vyruku, bet jo charakteris nepasikeitė. Po to Vedžitas pradėjo ramu gyvenimą su Bulma ir sūnumi Tranksu, bei dukra Bula, bet nenustojo treniruotis ir kaudavosi kada reikėdavo. Vedžitas visada norėjo tapti stipresniu už Goką, bet aplinkybėms susikloščius – taip neįvykdavo, vėliau Vedžitas kaip ir Gokas tapo ketvirtojo lygio Super Sajanu. Keletą kartų jis buvo susijungęs (susitapatinęs) su Son Goku.

 


Raditas,
Vyresnysis Goko brolis, atvyko į žemę pažiūrėti kas ten vyksta ir kodėl žemė dar nesunaikinta. Jis yra vienas iš Sajanų vykdantis Fryzo paliepimus, Raditas už Goką buvo stipresnis. Raditas pagrobė Gohaną taip tikėdamasis priversti Goką prie jo prisijunkti. Gokas paprašęs Pikolo pagalbos nužudė Raditą mirdamas kartu.

 


Gohanas (Son Gohanas),
Pirmasis Goko ir Či-čės sūnus, jo vardas jam buvo duotas senelio garbiai. DrangonBall Z pradžioje Gohanas buvo rodomas mažas silpnas vaikelis. Kai Gohaną pagrobė jo dėdė Raditas ir jis stebėjo kovą, ir kai pamatė jog Gokas labai kentė jis įniršo ir sužalojo Raditą, ko nepavyko padaryti nei Gokui, nei Pikolui. Po Goko mirties, Pikolas pajėmęs Gohaną paliko jį dikynėje išmokti išgyventi ir treniruotis, kai Pikolas tapo Gohano mokytoju, jis pradėjo jį gerbti ir idealizuoti. Kai Gohano Sajano galios susimaišo su žmogiškom emocijom, jis įgauną labai daug galių. Tai jam padėjo Celo sagoje, kai Gohanas įniršo jis tapo antrojo lygio Super Sajanu, iki tol tai dar nebuvo niekam pavykę, ir sužalota ranka Gohanas smogė lemtingą „Kamehameha“ bangą ir Celas buvo sunaikintas.
Gohanas yra vienintelis Sajanas kuriam pavyko pasiekti „Mystic“ lygį. Tai galia kurią jam suteikė Senasis Kajus, jis galėjo išlaisvinti visas savo jėgas netapūs Super Sajanu.
Vėliau Gohanas mokykloje sutiko Videlę, ji numanė jog jis yra didysis Sajamenas. Gohanas ją išmokė skaidyti. DragonBall Z pabaigoje jie vienas kitą pamilo. Ir susilaukė dukters Pan.
Akira Torijama ištikro norėjo padaryti Gohaną pagrindiniu veikėju, bet fanai šito nenorėjo, ir Torijama grįžo prie Goko.
Po Buu sagos, kaip ir norėjo Gohano mama jis tapo mokslininku, ir metė kovas. GT dalyje jis dar yra vaizduojamas kartas nuo karto besikaunantis. Bet iš esmės – tai akinius dėvintis moksliukas.

 


Gotenas (Son Gotenas),
Antrasis Goko ir Čičės sūnus, Gotenas labai panašus į savo tėvą tiek išvaizdą, tiek charakteriu galima sakyti jie beveik identiški(kol Gotenas buvo mažas jis buvo Goko kopija). Kai Gotenas gimė Gokas jau buvo miręs, taigi Gotenas nebuvo matęs savo tėvo iki 7-8 metų, kol Gokas negrįžo į žemėje vykstanti turnyrą, tada buvo jų pirmasis susitikimas, ir buvo parodyta labai jaudinanti scena.
Gotenas Super Sajanu virto daug ankščiau negu Gohanas ar Gokas. Gotenas moka žinomiausių atakų „Kamehameha“ ir dar jis naudoja techniką kurią vadina „Totsugeki“. Goteną DragonBall Z dalyje matome nedaug, bet GT dalyje visados. Suaugęs Gotenas nebepanašus į savo tėvą(pagal Amerikiečių kūryba) ir nėra labai stiprus karys. Gotenas turėjo keliauti kartu su Goku ir Tranksu ieškoti juodosios žvaigždės drakono rutulių, bet Pan nuspaudė „paleidimo“ mygtuką ir jie išskrido.
Kai Mažylis(Baby) atkeliavo į žemę visų pirma užvaldė Goteno kūną

 

 

Tranksas, Vedžito ir Bulmos sūnus, Tranksą pirmą karta matome Kiborgų sagoje kai jis buvo kūdikis. Jis turi neryškiai violetinės spalvos plaukus, panašiai kaip jo mama ir išdidų būdą, kaip Vedžitas. Tai parodo jog jis tikrai Sajanų palikuonis. Tranksas turi maždaug dvyliką metų jaunesnę seserę Bulą.
Trankso rolė labiau įgauną svarbą Buu sagoje, kai jam aštuoneri ir jis begalo stiprus. Kartu su Vedžitu jis treniruodavosi gravitacijos kambaryje, visų nuostabai tai padarė jį labai stipriu. Tranksas kaip ir savo tėvas visada ieško stipresnių varžovų. DragonBall Z pabaigoje kai jam aštuoniolika metų, jo asmenybė tampa panaši į Trankso iš ateities (Future Trunks).

 


Fryzas,
Stipriausias karys visatoje(kol nesutiko Goko), Fryzas yra atsakingas už Vedžitos planetos sunaikinimą, ir beveik visą Sajanų rasės sunaikinimą. Jis ir jo armija grobe planetas ir parduoda jas daugiausiai pasiūliusiam, arba tiesiog jas sunaikiną. Vedžitos planetą Fryzas sunaikino nebe priežasties, Fryzas baiminosi Sajanų ir jų rasės, tai buvo stipriausia rasė kurią jis buvo sutikęs. Sajanai jau ir taip buvo stiprūs Fryzas bijojo dėlto kokie jie stiprūs dar gali tapti, taippat Fryzas girdėjo daug legendų apie Sajanus ir jų stiprius karius – Legendinius Sajanus.
Vėliau Fryzas sužinojo apie Drakono rutulius ir išvyko į Nameko planetą jų ieškoti. Ten sutiko Goką, Gohaną, Pikolą ir Kriliną.
Fryzas turi keletą formų taip jis riboją galią, jam prireikė galingiausios savo formos norint sunaikinti Sajanus(Goką, Vedžitą). Po ilgos kovos Fryzas buvo nugalėtas Goko, nugalėtas, bet nenužudytas. Jo tėvas „Karalius“ Koldas rado jį netoli mirties prie Nameko planetos „likučių“. Parsigabeno jį į savo planetą ir išgelbėjo jį, Fryzas tapo pusiau robotas. Po to jie nuvyko į žemės planetą siekdami keršto Sajanam. Ten jie sutiko Tranksą iš ateities, Fryzas buvo sukapotas Trankso kardo ir buvo sunaikintas, taippat Tranksas nužudė ir jo tėvą.

 

 

Cooler‘is yra Freezo brolis. Jis kaip ir jo šeima yra įtrauktas į planetų prekybos organizaciją, nors jis ir nelabai bendrauja su savo šeima. Jis taip pat turi savo karių komandą. Cooler‘is kontroliuoja ne mažiau kaip 256 planetas. Kiek žinoma, Cooler‘io parankiniai pastebėjo judantį laivą į žemę, o tame laive buvo Gokas. Gokas dabar nebūtų gyvas, jeigu nebūtų Cooler‘is leidęs Gokui nuskristi į žemė. Cooler‘is pagalvojo, kad tai Freezo rūpestis, todėl jis nesusprogdino erdvėlaivio. Ir dar jis manė, kad tas vaikas yra tik kūdikis, tai jis ir negalvojo, kad tas kūdikis yra labai didelė grėsmė jam ar jo šeimai. Po to laiko praėjo daug metų ir jis sužinojo, kad jo tėvą ir brolį nužudė, taigi užsinorėjo atkeršyti Gokui sunaikindamas žemę. Atvykęs, jam nepakako jėgų įveikti Goko ir jis buvo nužudytas. Po kažkiek laiko jis vėl pasirodė, tik jis ne vienas, su juo buvo daug klonų robotų. Bet vistiek, eilinį kartą jam nepavyko nužudyti Goko ir jo draugų.

 


Bū (siaubūnas Bū, Blogasis Bū, „Majin Buu“, Super Bū, „Kid Buu“),
Bū buvo sukurtas blogojo burtininko Bibidžio, labai seniai. Stiprus kovotojas kuris sunaikino daug planetų savo praeityje, Bū kūnas yra iš „gumos“ tai jam suteikia pranašumų kovos metu. Pirmą kartą Bū pamatomas DragonBall Z dalyje, kai Bibidžio sūnus Babidis prikėlė jį, jog sunaikintų žemę. Kaip ir daugelis „blogų vyrukų“ Bū turi keletą formų. Pradžioje jis rodomas kaip storas „vaikas“ neskiriantis blogio nuo gėrio, kai Bū susipažino su Šėtonu jis atsisakė būti blogas ir skriausti žmones. Dėl šio Bū apsisprendimo iš jo „atsirado“ du asmenys: blogasis ir gerasis Bū. Blogajam Bū išsiurbus gerąją atsiranda „Super“ Bū. Vėliau besiklostant įvykiams „Vegetto“ įsibroves į jo vidų, išlaisvina gerąjį Bū ir kitus jo absorbuotus žmones. Taip atsirado „Kid“ Bū. Kid Bū sunaikino Gokas, likęs gerasis Bū rodomas iki pat DBZ pabaigos, jis tampa geriausiu draugu su ponu Šėtonu, Bū jam padėdavo laimėti kovos menų turnyrus.

 


Selas,
Pats pavojingiausias ir galingiausias Daktaro Giro kūrinys, Selas buvo sukurtas jo laboratorijoje kaip genetis eksperimentas. Selas sukurtas naikinti(kaip ir kiti blogi vyrukai), jis turi skorpiono formos uodegą kurią naudoją siurbti priešininkų energiją, taip pat jis ją naudojo ir absorbuojant kitus kiborgus(C17, C18)kurie nužudė Dr. Gira. Selo DNR sudaryta iš stipriausių galaktikos karių įskaitant Goką, Vedžitą, Pikolą. Dėl jo DNR jis moka jų atakas, jis gali jas kombinuoti taip darytas save labai stipriu varžovu. Bet bene geriausia jo savybė yra ta, jog jis gali save atkurti iš mažiausios ląstelės. Tai parodoma DBZ, kai Selo kūnas sunaikinamas, bet lieka jo širdis. Iš jos Selas atkuria save ir atsiranda iš niekur, vėl keldamas rūpesčius. Vienintelė Selo silpna vieta yra tai, jog jo galios(KI) yra ribotos. Selas turi tris formas visas jas matome DBZ dalyje. Trečiąją formą Selas pasiekė tik apsorbavūs abu kiborgus(C17, C18). Selas gali ir buvo sukūręs mažesnius save(Cell Jr.) kurie kovėsi su Gohano draugais, kad jį įsiutintų. Galų gale Selas mirė nuo Gohano vienos rankos „Kamehameha“ bangos, su šiek tiek Vedžito pagalbos.

 


16-asis kiborgas, (Angliškai: C-16, Android 16)
Tai 16-as daktaro Giro kūrinys, kuris buvo skirtas Goko nužudymui įvykdyti. Girui neteko prikelti šio kyborgo, nes 17-asis ir 18-oji sunaikino jį. 17-asis iš kapsulės prikėlė 16-ąjį. Šis kiborgas niekad neužmuštų nekalto triušiuko, ar kokio nors gyvunėlio, jis begalo juos mylėjo. Jį sunaikino Selas, ir tuom padėjo Gohanui įniršti ir virsti Antrojo lygio super sajanu.

 

 


17-asis kiborgas, (Angliškai: C-17, Android 17)

Tai 17-as daktaro Giro Kūrinys. Nors jis ir atrodo lyg paprastas vaikinas su ilgais juodais plaukais, bet jis yra labai žiaurus. Žudė viską kas tik pasitaikė po akimis buvo. Kai susitiko su Z kovotojais jie tiesiog juos sutriuškino su C-18 nutarė jiems leisti sustiprėti. Bet juos įsiurbė Selas. Kai nugalėjo Gohanas Selą, jis patraukė į kalnus taikiam gyvenimui su žmonėmis. Per Dragonball GT serijas susivienijo du daktarai Giras ir Mju. Giras pragare sukūrė tokį pat kaip C-17 kiborgą, juos suvienijo ir jie abu kiborgai tapo Super 17. Tačiau jį šeip ne taip nugalėjo Son Gokas.

 18-oji kiborgė, (Angliškai: C-18, Android – 18)

18-asis Daktaro Giro kūrinys skirtas Goko nužudymui įvykdyti. Ji su 17-uoju kiborgu nužudė daktarą Girą ir sunaikino valdymo pultus, su kuriais galėjo sunaikinti kiborgus. Ji kaip ir 17-asis buvo įsiurbti Selo. Kovos metu kai Gohanas su Selu kovėsi jie buvo išlaisvinti. Drakono rutulių pagalba Krilinas paprašė, kad ji vėl taptų žmogumi. Po to Krilinas su 18-ąja kiborge susituokė ir susilaukė dukrelės Maronos.

 19-asis kiborgas, (Angliškai: C-19, Android – 19)
Buvo išpranašauta, kad du kiborgai atsiras žemėje ir žudys viską kas gyva. Tie du kiborgai buvo C-19 ir C-20 (Tai daktaras Giras, jis save pasivertė kiborgu). Jų pirmoji auka buvo Jamčis. Negailestingai nužudytas Giro. 19-ąsis turėjo įpatingą savybę, siurbti žmonių energiją, ir savo delnų kuriuose buvo po raudiną burbuliuką. 19-ąjį kiborga nugalėjo Vedžitas virtes super sajanu.

 Bardokas, (Angliškai: Bardock)

Pirmą kartą Bardoką sutikome filme ,,Bardock – the father of Goku‘‘. Jis yra Son Goko tėvas. Bardokas yra rinktinis sajanų karys,dėl jo galios, ryžto ir drąsos. Bardoko misijos buvo užgrobti arba naikinti kitas planetas virtusiu beždžione. Jis vienas nevykdė užduočių, kas įvykdydavosu savo įgula: Toras, Borgosas, Faša, Šugešas. Juos sumušė Fryzo parankiniai. Laimei Bardokas spėjo atvykti kai Toras dar buvo gyvas, Jis pasakė, kad Fryzas žada sunaikinti Vedžitos planetą. Bardokas bandė kitus sajanus įkalbėti stoti prieš Fryzą, bet jo nesiklausė. Nors kiti sajanai tik pasijuokė iš jo, bet jis visvien stojo akis į akį prieš Fryzą. Bet deja, Fryzas vienu smūgiu sunaikino Bardoką su visa Vedžitos planeta.Karalius Vedžitas (Angliškai: King Vegeta)

Karalius Vedžitas buvo visų Sajanų karalius bei princo Vedžito bei Tarblo tėvas. Buvo didis karžygys, būtent jo dėka buvo laimėtas Sajanų-Tsufurų karas. Jo garbei Sajanai pavadino planetą jo vardu. Vėliau jį nužudo Fryzas, kai šis bandė jam priešinti sužinojęs, kad Fryzas nori sunaikinti Sajanų planetą.

 Paragus,

Yra sajanas ir Broly tėvas. Jis pirmą kartą pasirodo filme Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super Saiyan. Prieš Vedžito planetos sunaikinimą, Paragusas buvo aukšto ranko sajanų karys, labai ištikimas Karaliui Vedžitui. Vėliau miręs nuo savo sūnaus Broly rankos, dėl to, kad jis virto Legendiniu Super Sajanu ir tapo nebekontroliuojamas.Broly,

Yra sajanas kuris pasirodo pirmą kartą filme Dragon Ball Z: The Legendary Super Saiyan. Ir yra paskutinis mums žinomas Legendinis Super Sajanas kuris pasirodo kartą į tūkstantis metų. Jis yra Paraguso sūnus. Broly gimė tapačią dieną kaip ir mūsų pagrindinis herojus Songokas. Vos tik gimęs jo galia siekė 10,000 tūkstančių. Kai gimė, buvo ramus, tylus kūdikis. o šalia kaip tik gulėjo Gokas kuris verkė be perstojo ir yra kaltas, kad Broly gimė tikru psychu. Vėliau yra nukaunamas Goko bei jo draugų.


Dablas, (Angliškai: Dabura)
Požeminio pasaulio valdovas. Mes jį matėme kai buvo užburtas Babidžio klastingojo burtininko. Dablas turi savo įpatingą ataką kurios neturi niekas. Jis gali priešininką paversti akmenim, tiesiog apspiovęs jį. Suakmenėje buvo tik Pikolas ir Krilinas, būtų buvęs ir Gohanas bet laimėj užtiško spjuvis ant pirštinės ir Gohanas spėjo ją nusiimti. Kerai išsisklaidė kai Dablas buvo nužudytas. Jo mirties priežastys: Bū pavertė jį šokoladu ir suvalgė. Mirusiųjų pasaulyje jis pasikeitė, tapo geras ir gyveno rojuje, nes Jemeras manė, kad pragaras būtų jam suteikęs jėgų visus nugalėti.

 Babidis, (Angliškai: Babidi)

Klastingojo burtininko Bibidžio sūnus. Babidis taip pat yra burtininkas. Jis siekia atkeršyti už savo tėvą. Jo tėvas sukūrė siaubūną Bū su kuriuo bandė užvaldyti visatą, bet Bū jam nepakluso ir Bū teko uždaryti į rutulį, tik ištarus burtažodį rutulys atsidaro ir išeina siaubūnas. Vieną dieną Babidis atkeliavo į žemę, kad galėtų prikelti Bū, bet jam reikėjo kovotojų energijos, kad sustiprintų Bū. Babidis turi ypatingą gebėjimą, užvaldyti žmonių širdis kuriose yra blogio. Jis užvaldo Dablą, Jamą, Spopobičą, bei Vedžitą. Pasinaudodamas Vedžito energija Babidis prikelia Bū. Babidį nužudė Bū.

 Videlė, (Angliškai: Videl)

Videlė yra pasaulio čempiono pono Šėtono duktė. Ji kaip ir Šėtonas treniruojasi sporto salėse. Nors ir Šėtonas yra pasaulio čempionas, bet jėga jį smarkiai lenkia Videlė. Ji pasaulio kovų menų čempionate vaikų lygoje buvo laimėjusi pirmąją vietą. Videlė padeda policininkams stabdyti nusikalstamumą. Jai vienu metu padėdavo Didysis Sajamenas, bet jai nebuvo sunku nustatyti, kas gi tas Sajamenas yra. Videlė ir tuom naudojosi, kad ją išmokintų skraidyti. Po Bū sunaikinimo Videlė susituokė su Gohanu, susilaukė dukrelės Pan, ir toliau stabdo nusikalstamumą Šėtono mieste.

 Ponas Šėtonas, (Angliškai: Mr. Satan)
Ponas Šėtonas pasaulio kovos menų čempionas. Pirmą kartą Šėtoną sutikome Selo sagoje, kuris bandė nugalėti Selą. Bet Selas vienu smūgiu parbloškė Šėtoną. Jis yra galingesnis už paprastą žmogų, bet yra labai pasipūtęs, nes manė, kad jis pasaulyje yra pats galingiausias. Po blogojo Bū nugalėjimo, gerasis Bū stojo į gėrio pusę ir apsigyveno Šėtono namuose.

 Tarblas, (Angliškai: Tarble)
Tarblas – jaunesnysis Vedžito brolis. Pirmą kartą mes jį pamatėme filme-speciale: ,,Yo! Goku and his friends return‘‘ - ,,Sugrįžta Son Gokas ir draugai‘‘.Jį Karalius Vedžitas išsiuntė į tolimąją žvaigždę, nes jis nesugebėjo kautis. Tačiau tą planetą užpuolė du galiūnai Aba ir Kada. Vienas Tarblas negalėjo apsiginti ir paprašė Vedžito ir Goko pagalbos. Gotenas ir Tranksas su kitų pagalba nugalėjo priešus ir Tarblas su keistąją savo žmona galėjo ramiai grįžti į Juodosios žvaigždės planetą.

 Pan, (Angliškas vertimas toks pat)
Pan yra Gohano ir Videlės dukra, Šėtono, Goko ir Čičės anūkė. Kaip ir jos seneliai, ji domisi kovų menais ir tuom galėjome įsitikinti pamatę kovų menų pasaulio čempionate. Pan yra ištroškusi nuotykių, pamatėme jau ir Dragonball GT serijose kai ji su seneliu Son Goku ir Tranksu keliauja po visatą ieškodama drakono rutulių. Be keliaudama sutiko robotuką vardu Giru, jis suvalgo drakono radarą ir jis pats tampa radaru. Ji kuo toliau tuo labiau stiprėja, bet meilė Gokui visad išliko ir išliks tokia pat. Po daugelio metų ji tampa Goko jaunesniojo močiutė. Ir bežiūrėdama kaip kaunasi Gokas, ji visad prisimena savo senelį Son Goką.Bulla arba Bra (Angliškai taip pat)
Bulla arba kaip kas kitas ją vadina Bra, yra Vedžito ir Bulmos dukra, jaunesnė Trankso sesuo. Nors jinai ir Vedžito dukra, bet išvaizdos panašumų su Vedžito visai neturi, bet užtat turi daug charakterio panašumų. Bulla gimė keliais metais prabėgus nuo Vaikelio Buu nugalėjimo.

 


Zarbonas, (Angliškai: Zarbon)
Vienas iš patikimiausių Fryzo parankinių. Jis su kitų Fryzo parankiniu Dodoriu, atkeliauja Į Nameko planetą ieškoti stebuklingų Drakono rutulių. Ten akis į akį susitiko su Vedžitu. Vedžitas vos nemiršta, nes Zarbonas turi sugabėjimą virsti į šlykštų, bet labai galingą padarą. Žinote, kad kuo daugiau sužeistas būna grynakraujis sajanas būna, tuo labiau išaugsta jo galios. Vedžitas po kito susitikimo, nukauna Zarboną.

 

 Dodoris, (Angliškai: Dodoria)
Kaip ir Zarbonas, Dodoris yra Fryzo parankinis kuris taip pat skrido į Nameko planetą ieškoti rutulių. Dodoris yra nužudęs Bardoko įgulos narius, tačiau Bardoko jis nenužudė, nes po jo didelios bangos Bardokas buvo dar gyvas. Dodorį nužudė Vedžitas, jis tikrai nebūtų nugalėjęs Dodorio, jei ne Zarbono mirtini smūgiai. Vis gi sajanas įgauna daugiau galių po mirtinų smūgių.

 Ūbas, (Angliškai: Uub)
Ūbas, blogojo Bū atgimėlis. Prieš sunaikindamas Bū Gokas paprašė Dievo drakono, kad iš Bū atgimtų stiprus, šaunus vyrukas. Dragonball Z pabaigoje Gokas su Ūbu iškeliavo pas dievą Dendį treniruotis dešimt metų. Ūbas labai sustiprėjo. Dragonball GT Vaikelio sagoje kai Gokas treniravosi kajų pasaulyje, Bū su Ūbu susijungė. Ūbo kovinė galia šoktelėjo keletą kartų. Tačiau jis buvo vistiek silpnas, kad nugalėtų Vaikelį.

 

Bills

Bilsas (Angliškai: Beerus)

Bilsas (Beerus), kitaip žinomas kaip naikinimo Dievas. Stebinantis savo galia, bei yra didžiulis karštakošis, kuris savo išvaizda primena katiną. Visatos Dievas, išlaiko pusiausvyrą naikindamas planetas. Pirmą kartą mes jį išvydome filme "Dragon Ball Z: Battle of Gods". Prabudęs iš ilgo miego, kuris truko netgi trysdešimt devynis metus sužino, jog Fryzas buvo nužudytas sajano, mums visiems žinomo, Goko. Bilsas susidomėjo sajanu ir norėjo išbandyti jo jėgas. Gokas pateisino jo lūkesčius. Dėka Bilso, Gokas pasiekė naują transformaciją - Super Sajanų Dievas (Super Saiyan God). Su laiku bus papildyta.

Whis

Visas (Angliškai: Whis)

Visas (Whis), kitaip žinomas kaip naikinimo Dievo mokytojas, patarnautojas. Net savo jėga pralenkia patį naikinimo Dievą - Bilsą. Pirmą kartą šį veikėją išvydome filme Dragon Ball Z "Battle of Gods", "Resurrection F" bei pasirodo naujose Dragon Ball Super serijose. Šis veikėjas yra rami, ir taiki asmenybė, bet per daug išsiblaškęs. Jis pasižymi mandagu bei beprotiškai mėgsta maistą.

 

Whis

Sorbetas (Angliškai: Sorbet)

Šis antraeilis antoganistas pasirodo naujausiame filme Dragon Ball Z: Resurrection F. Kol Fryzas "ilsėjosi" pragare, Sorbetas valdė jo armiją. Sorbetas su savo parankiniais pasiilgę savo tikrojo valdovo Fryzo, žinodami, kad Žemės planetoje randasi Drakono Rutuliai, sugalvoja rutulių pagalba prikelti savo valdovą Fryzą. Atvykę į Žemės planetą jie su tinka Pilafą ir jo šūtvę, su kurių pagalba suranda visus Drakono Rutulius prikelia Fryzą mechaniškoje formoje, supjaustytais į skutelius.

 

Whis

Tagoma (Angliškai taip pat)

Kaip ir Sorbetas yra antraeilis antoganistas kuris taip pat pasirodo naujausiame filme. Yra elitinis karys, Sorbeto parankinis. Tagoma vėliau yra nužudomas nuo pačios Fryzo rankos nes pasakė jam pamiršti apie Sajanų kerštą taip sunervinęs Fryzą.

 

Whis

Šisamis (Angliškai: Shisami)

Kaip ir jo kolega, Tagoma. Šisamis yra elitinis karys, taipogi Sorbeto parankinis. Šisamis yra stipriausias karys Fryzo armijoje nors vėliau lengvai nukaunamas Gohano. Savo išvaizda labai panašūs į velnią su koviniais šarvais.

Versta iš: www.myfavoritegames.com
Vertėjas: Ronnie
Pildymas: Kakarotossj, Welnes, Century
Redagavimas: Vegetto, Century

Komentarai

#1
avataras
modestas1
Žemietis
· 2010-10-11 18:44:38
tie amerikieciai tai kvailiai kaskaip kvailai parode gotensa visai kitaip kaip jis atrodo vaikystej o galejo kaip songoka parodyt;)

#2
avataras
paulius666
DBZ fanas
· 2010-10-13 21:22:21
turbut gerokai paplu??jai:nice:

#3
avataras
GuarD_
Kaiokenas
· 2010-10-19 21:31:09
Visas straipsnis geras, bet ne?si?eiskit man Ved?ito paveiksl?lis yra nekoks :D

#4
avataras
Niple triple
Pradedantysis
· 2010-10-19 22:41:39
Kaip vieno zmogaus darbas tai galiu pasakyt,kad as apsikakociau bedarydamas.
Man labiau patinka skaityt platu platu vieno personazo straipsni,bet tikrai saunuolis esi nepatingejai padirbet.
Man asmeniskai truko tik japonisku pavadinimu ir alternatyviu vardu kai kurims herojams.
Bet seip geras introductionas naujiems dbz fanams
4,5/5

#5
avataras
Luxe
Namekas
· 2010-11-01 14:30:30
Manau, jog ?d?ta daug darbo ir pastang? (jei ne copy, kuo labai abejoju). Na, ir man patiko, ?domu skaityt. Bet ties? sakant, kalbant apie biografijas a? ?sivaizdavau, kad apie kiekvien? veik?j? ten i?samiai ne?inia kiek prira?yta. Ta?iau, pats esu dar?s ka?k? pana?aus ir peikt negaliu, tik pagirt :)

#6
avataras
rammsteinruta
DBZ fanas
· 2010-11-01 22:03:08
man ir idomu buvo, saunu kai kazkas netindi rasyt :nice:

#7
avataras
kileriux678
DBZ fanas
· 2010-11-04 21:01:20
idomu labai

#8
avataras
DbziskisxD
DBZ fanas
· 2010-11-05 17:16:57
gerai parase (mldc) ;)

#9
avataras
mykolas
DBZ fanas
· 2010-11-09 18:23:20
man gotenas ir krilinas labiausiai patinka

#10
avataras
Pan
Žemietis
· 2010-11-13 22:52:37
aciu kad idejot ^^

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.32/5 (86.32%) (38 balsu)
Forumo temų debesis
Kiek Gokui metų, ESF Modinimo ?rankiai, Sveiki gal kas žinot kada Akira Torijama pradės leisti naujas serijas?, MINECRAFT SERVERIS, Turnyro registruotu dalyviu sarasas, Naminiai gyvūnai, jokimas vs ??? (piešinių kova), Memiu kampelis, GT netikslumai, LSX žaidimo serveris, Ką manote apie anime "Naruto" ir "Naruto Shippuden"?, Se parto, se resto, Pati gražiausia Dragon Ball scena [+video], [Spoilas] 7 visatos komanda ir jėga, Koks dragon ball vertimas jums geriausias Lietuviu ar Anglų?
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas