Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Sajanų lygiai - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Sajanų lygiai

PAPRASTAS SUPER SAJANAS (SS/SSJ/SS1)

Legenda

Pasak sajanų legendos, atsiradusi  neatmenamais laikais, sajanų rasėje kartą per tūkstantį metų gimsta legendinis karys, sugebantis peržengti įprastas sajanų galios lygmenis ir tapti Super Sajanu. Šia legenda tikėjo toli gražu ne visi - pavyzdžiui, Fryzas visą gyvenimą laikė Super Sajanus išmone, kol savo kailiu nepatyrė jo galios. Kiti, pavyzdžiui, Vedžitas, šventai tikėjo legendinio kario egzistavimo ir dėjo daug vilčių netgi ir į save. Pasak Vedžito, Super Sajanas buvo atsiradęs prieš tūkstantį metų, ir anime serijose pirmasis SSJ vaizduojamas kaip tamsi Oozaru figūra gelsvu kailiu. Tačiau mangoje pirmasis SSJ nėra iliustruojamas.

Taip pat yra žinoma, kad princas Vedžitas turėjo neblogą šansą tapti legendiniu sajanų kariu - jam gimus, kompiuteris jį priskyrė prie elitinės klasės, ir viename iš Vedžito prisiminimų matome, kad karalius Vedžitus sako savo sūnui, kad galbūt užaugęs jis taps Super Sajanu.
Na, bet pačioje Dragonball trilogijoje Super Sajaną mes pamatėme, ir netgi dviejų rūšių - tikrąjį Super Sajaną (t.y. Brolly) bei saujelią dirbtinių (t.y. Gokas, Vedžitas ir kiti - manoma, kad šių lygių gali pasiekti bet koks sajanas, priėjus tam tikrą galios ribą - nors ir keista, kad iki tol per kelis šimtus metų neatsirado nei vieno SSJ, o po Vedžitos planetos sprogimo staiga jais tapo pusė likusių gyvų sajanų. Beje, būtent šis pirmo lygio sajanas yra vadinamas tikruoju super sajanu. Visi kiti lygiai - tik nereikšmingi patobulinimai.

Transformavimasis
Žinoma, pagrindinis SSJ požymis yra ŽYMIAI padidėjusi galia. Vieną kartą peržengęs Super Sajano ribą, vėliau kas kartą transformuotis yra vis lengviau. Sajanas pirmą kartą gali transformuotis į SSJ tik tuo atveju, jeigu:
Jo širdis yra tyra - nesvarbu, kupina gėrio ar blogio;
Sajanas turi būti emocionaliai susijaudinęs, pavyzdžiui, supykęs;
Reikia būti pasiekus tam tikrą galios ribą, nuo kurios galima transformuotis.

Super Sajano lygį pasiekė:
Gokas (įsiutęs del to, kad Fryzas nužudė Krilliną)
Vedžitas (turėdamas baisų troškimą juo tapti bei pralenkti Goką)
Tranksas (besitreniruodamas su Vedžitu)
Gotenas (besitreniruodamas su mama)
Mirai Tranksas (dėl Gohano mirties)
Gohanas (išmoko virsti SSJ būdamas Laiko ir Sielos kambaryje su tėvu)
Broly (nes buvo Legendinis Super Sajanas)
Gokas jr., Vedžitas jr. (nežinomos aplinkybės)
Gotenksas
Vegitas
Godžitas
Onio (Neko Majin Z)


Išvaizda
Super Sajano išvaizda skiriasi nuo paprasto sajano: plaukai pakyla į viršų ir tampa auksiniai, pirmomis sekundėmis (o norint - ir toliau) sajaną supa auksinė aura, akys įgauna žaliai mėlyną spalvą, labiau išryškėja raumenys bei šiek tiek padidėja jų masė, antakiai taip pat įgauna auksinę spalvą.

Įdomūs faktai apie SSJ:
Speciale "Plan to Destroy All Saiya-jins" yra paminima, kad pats pirmasis Super Sajanas sunaikino tikrąją sajanų planetą;
Visi vyriškos lyties Goko ir Vedžito palikuoniai yra virtę Super Sajanais;
Vienintelio Vedžito plaukai virtus SSJ nepakinta, o taip ir lieka tokios pačios formos;
Pasijuokimui: įdomu, ar virtus SSJ pakiltų Radžito plaukai? xD
Pirmasis SSJ lygį pasiekė nežinomas super sajanas prieš tūkstantį metų, antrasis buvo Gokas ARBA Broly, paskutiniai - Goko ir Vedžito proanūkiai;
Iš Super Sajano galima pasiekti aštuonias kitokias formas bei Golden Oozaru
Super Sajanui pasižiūrėjus į mėnulį, jis transformuotųsi ne į Oozaru, o į Golden Oozaru (faktiškai ta pati beždžionė, nors ir auksinė).

SAJANŲ LYGIAI

Netikras (pusiau) Super Sajanas (False Super Sayian - FSSJ)
netikras sajans
Tai yra Sajano transformacija, kurią Gokas pasiekė kovoje prieš valdovą Slugą filme "Dragon Ball Z: Lord Slug". Filme forma buvo pavadinta tikrąja Super Sajano forma, bet vėliau pervadinta į "False" (netikrąją), po tikrojo Super Sajano pasirodymo Dragon Ball Z, Fryzo sagoje. Šią formą pasiekus, šiek tiek išsipučia raumenys, plaukai pasikelia, kūną apsupa geltona forma, ant plaukų atsiranda raudonas šešėlis (plaukų spalva nepasikeičia). Forma panaši į Kaioken, bet visgi skirtumas yra. Gokas pilnos formos nepasiekė todėl, jog tikriausiai priežastis nebuvo tokia skausminga, kaip Krilino mirtis Fryzo sagoje. Forma yra nepastovi, ir neatrodo, jog Gokas šiame Super Sajano lygyje būtų savimi, vien dėl savo baltų akių.

Pirmojo lygio Super Sajanas (arba tiesiog super sajanas)(SSJ)

Pirmoji transformacija į Super Sajaną įvyksta tada, kai karys pasiekia savo galių limitą (arba tiesiog tam tikrą kiekį galių) turi būti emocialiai susijaudinęs bei įniršęs (pavyzdžiui, Gokas buvo įniršęs dėl draugo mirties). Kaip ir minėjome, padidėja galia, išauga greitis. Plaukai tampa auksinės spalvos (arba tiesiog geltonos), akys tampa žalios (smaragdinės spalvos). Tačiau SSJ virtęs sajanas tampa agresyvesnis. Pirmąjį kartą šią transformaciją matėme Dragon Ball Z dalyje, kai Son Gokas kovėsi su Fryzu.

Ultra Super Sajanas (USSJ)

Šią formą pasiekia tik tas sajanas, kuris sunkiai treniruojasi ir peržengia paprastojo Super Sajano galias. Raumenų masė (arba tiesiog raumenys) padidėja, tačiau karys vistiek juda labai dideliu greičiu. Šį lygį pasiekė beveik visi sajanai. Tačiau vienas iš įsimintiniausių - Vedžito transformacija, po kurios jis vadino save ‚,Super Vedžitu‘‘.

Ultra Super Sajanas 2 (USSJ2)

Ši forma yra lygiai tokia pati, kaip ir prieš tai aprašyta, tačiau čia dar labiau išauga raumenys, galia, bet greitis sumažėja. Plaukai pasmailėja, o transformacijos metu kariui dingsta vyzdžiai. Įsimintiniausias įvykis: kai ateities Tranksas kovėsi prieš Cell‘ą.

Pilnos galios Super Sajanas

Šio kaip ir vadinamo lygio niekas neišskiria, tačiau tai vis tiek svarbu. Gokas su Gohanu norėjo ištobulinti savo SSJ lygį, tad vaikščiojo keletą dienų neatvirtę į paprastą būseną (t.y. visą laiką buvo SSJ formos). Tai padėjo įtvirtinti SSJ galias.

Antrojo lygio Super Sajanas (SSJ2)

Ši stadija labai panaši į SSJ, tačiau raumenys dar labiau nebe išsiplečia. Plaukai išretėja, ir pagal tai galime atskirti, ar šis veikėjas yra virtęs SSJ ar SSJ2. Šią formą pats pirmas pasiekė Gohanas kovos su Cell‘u metu. Matėme, jog išaugo greitis bei galia.

Šį lygį pasiekė: Gokas, Gohanas, Vedžitas.

Trečiojo lygio Super Sajanas (SSJ3)

Ši forma yra viena iš galingiausių, kurios pasirodė Dragonball serijose ir mangoje, be to, išvaizda labai skiriasi nuo ankstesniųjų formų. Plaukai pailgėja, antakiai "užgriūna" ant  akių. Kaip ir visose formose, išauga greitis bei galia, taigi nesistebėkite, jeigu kurioje formoje visgi nebūtų pakitimų ar ko nors panašaus. Šią formą pasiekė Son Gokas ir Gotranksas.

Ketvirtojo lygio Super Sajanas (SSJ4)

Tai daugumos Dragonball fanų mylimiausia forma, bet daugeliui tai nepatinka. Šią formą pamatėme Dragonball GT dalyje, kai Gokas, virtęs didžiule beždžione, sugebėjo atvirsti į žmogų, tiesą sakant keistai atrodantį žmogų. Plaukai atgauna savo normalią spalvą (na, Goko juodi, o Vedžito rudi) bet yra ilgi, tačiau ne ilgesni, nei SSJ3. Karys turi raudoną kailį viršutinėje kūno dalyje bei uodegą. Aplink akis atsiranda raudonos žymės, o pačios akys įgauną geltoną atspalvį. Šį lygį  pirmą kartą pamatėme kovos su Bebi Vedžitu metu.

Super Sajanų Dievas (SSJG)

Super Sajanų Dievas (angl. Super Saiyan God) yra Sajano transformacija, kuri pranoksta trečio lygio Super Sajano galią. Ją pasiekti galima pasinaudojus papildomais penkiais sajanais. Ši transformacija pasirodo filme „Dragon Ball Z: Battle of Gods“ ir keliuose video žaidimuose. Super Sajanų Dievo formoje kūnas pakinta nedaug. Oda tampa tamsesnė, plaukai kiek pakyla ir įgauna rausvai violetinę spalvą bei paraudonuoja akių vyzdžiai. Bendras kūnas tampa plonesnis, mažiau raumeningas ir šiek tiek aukštesnis. Aura primena ugnies liepsną.
Šioje transformacijoje Sajano galia yra pakankamai didelė, kad prilygtų naikinimo Dievui Billsui, kuris visiškai nesunkiai nugalėjo trečiojo lygio Super Sajano formoje buvusį Goką, Ultimate formoje buvusį Gohaną, Majin Buu, Super Sajaną Gotranksą ir antrojo lygio Super Sajaną Vedžitą. Super Sajanų Dievas gali pajusti kitų Dievų KI energijas.
Ši forma taip pat turi minusų: ji eikvoja labai daug energijos resursų, taigi atsiranda ir tam tikras laiko limitas. Jis neleidžia išlaikyti visą galią ilgam.

Super Sajanų Dievas Super Sajanas (SSJGSSJ)

blue sajanaai

Super Sajanų Dievas Super Sajanas (SSJGSSJ). Ši forma pasiekiama tik tada, kai būni įvaldęs Super Sajanų Dievo lygį. Pasiekęs Super Sajanų Dievo lygį reikia atvirsti atgal sugeriant dieviškąją KI (energiją) nevirstant SSJ. Skirtumas tarp Super Sajano lygio ir Sajano Po Dievo yra tai, jog natūrali Sajano aura pasikeičia į baltą spalvą. Ši forma fiziškai identiška pirmajai Super Sajano formai. SSJGSSJ aura kunkuliuojanti, tarsi mėlyna ugnis, kuri suteikia plaukams mėlyną spalvą. Ši Sajanų forma yra kol kas stipriausia. Pirmieji du pasiekė šį lygį Gokas ir Vedžitas. Ši forma Gokui leido atsilaikyti prieš Fryzą, jo stipriausioje formoje, Auksinėje formoje. Šis lygis siekia aukščiau Bilso (Beerus) 70% jėgos. Visas (Whis) pasakė, jeigu šioje formoje būdami Gokas su Vedžitu mestų iššūkį Bilsui, tai tikriausiai jie laimėtų.  

DĖMĖSIO!
Internete vis daugiau pasirodo paveiksliukų su SSJ5, SSJ6 ar net su SSJ100 lygių atrodančiais veikėjais. Jeigu nė vieno aprašymo čia nepamatėte, vadinasi tai tik fanų vaizduotės vaisiai. Tokiais dalykais netikėkite ir supraskit, tai tik fanų kurti, ne oficialaus Dragonball kūrėjo Akiros Toriyamos piešiniai.


Straipsnio autorė: Kakarotossj
Papildymas: welnesas

Redagavimas: D_B, Century

Informacijos šaltinis: http://www.dbzwarriors.com/saiyanforms.shtml

Komentarai

#1
avataras
kefyrasLT
Pradedantysis
· 2010-02-23 22:38:38
Puikiai viskas aprasyta, laukiam visu SSJ lygiu ;)

#2
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2010-02-23 22:39:50
Bus visi (bent jau taip tikiuosi), ?ia kol kas, taip skant, ekspromtinis variantas, o kai gra?iai visk? sud?liosiu, para?ysiu ir ? naujienas :D

#3
avataras
kalidas
Žemietis
· 2010-03-01 17:07:56
saunu death_ball viska graziai padaret.kada bus nauju?

#4
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2010-03-01 17:39:40
Uoj ne?inau, kai laiko atsiras, daug mokslai suryja :/

#5
avataras
puminis
DBZ fanas
· 2010-03-14 21:50:52
kada bus daugiau aprasmu

#6
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2010-03-15 14:45:04
?r. auk?tesn? post

#7
avataras
varemixx
DBZ fanas
· 2010-04-03 04:35:29
geras aprasymas

#8
avataras
unsmack
DBZ fanas
· 2010-04-08 21:21:25
o kur kiti lygiai ?

#9
avataras
Vedzitas_
Pradedantysis
· 2010-04-13 17:04:39
liux

#10
avataras
Sailent
Žemietis
· 2010-04-15 14:30:56
nice idomu pasiskaityt apie ta ssj ir LSSJ
ko jus labiau noretumet tapti ssj ar LSSJ ?XD

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.76/5 (95.11%) (45 balsu)
Forumo temų debesis
ITP galerija, Universe 6 Sagos nuomonė, kritika, vertinimas/verdiktas, ESF 1.3 openbeta final release problema, Laaaba Diena, Ki, Zarbon222 ir Vic dbz istorija, Padekit, Naujas mano pivot darbas, Ką manote apie neila?, mas zinot ant esf af mod geru?, Nemėgstami veikėjai, Dragon Universe, VeGeta Majin, „DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE“ Android/iOS, Kas būtų, jeigu Hitas būtų pasamdytas nužudyti Bilsą?
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas